The most Popular in Finland

Hevimesta

HevimestaAsemakatu 20, 90100 Oulu
puh: (08) 5221437
E-mail: hevimesta@sijo.fi
Avoinna: ma-la 22-04
Karaoke: ma-la 23-03.30

Lue lisää...

Karaokebar Restroom

RestroomTehtaankatu 23 A, 00150 Helsinki
Puh: (09) 672 743
E-mail: restroom@sijo.fi
Avoinna: ti-la 18-02
Karaoke: Alkaa heti kun ovet aukeaa, loppuu valomerkkiin..

Lue lisää...

Peppers

PEPPERSIsokatu 36, 90100 Oulu
Puh: (08) 5221 444
E-mail: peppers@sijo.fi

Avoinna: ma-su 09-02
Karaoke: avaamisesta valomerkkiin*

Lue lisää...

Karaokebar Anna K

AnnaKAnnankatu 23, 00100 Helsinki
puh: (09) 676 128
E-mail: annak@sijo.fi
Avoinna: ma-to 17-03, pe-su 15-03
Karaoke: avaamisesta valomerkkiin

Lue lisää...

KGB-Club

KGBHallituskatu 3, 00170 Helsinki
puh: (09) 174 395
E-mail: kgb-club@sijo.fi
Avoinna: pe-la 22-04
Karaoke: pe-la 22-04

Lue lisää...

Karaoke Bar

karaokebarAsemakatu 31-33, Oulu, Finland
Puh: (08) 522 1500
E-mail: karaokebar@sijo.fi
Avoinna: ma-su 22-4
Karaoke: avaamisesta valomerkkiin

Lue lisää...

Karaokebar Jone's

JonesKaisaniemenkatu 13, 00100 Helsinki
Puh: (09) 7429 8362
E-mail: joneskaraoke@sijo.fi
Avoinna: ma-to 20-03 ja pe-la 16-03
Karaoke: ma-ke 20-02,30 ja pe-la 16-02,30

Lue lisää...

Karaokebar Kuparikulma

KuparikulmaKuparitie 1, 00440 Helsinki
Puh: (09) 503 1334
E-mail: kuparikulma@sijo.fi
Avoinna: joka päivä 15-03 (poikkeavat aukioloajat etusivulla ja Facebookissa)
Karaoke: avaamisesta valomerkkiin!

Lue lisää...

Karaokebar Sportti Pub

sporttipubKotkankatu 12, 48100 Kotka
Puh: (05) 216 868
E-mail: sporttipub@sijo.fi
Avoinna: ma-su 9.00 - 2.00
Karaoke: avaamisesta valomerkkiin

Vuodesta 1995 Kotkan ensimmäinen kokopäiväinen karaoke ravintola aivan kaupungin keskustassa.

Lue lisää...

Karaokebar Populus

PopulusAleksis Kiven katu 22
00500 Helsinki
Puh: (09) 735 519
E-mail: populus@sijo.fi
Avoinna: joka päivä 9-02
Karaoke: su-to 9-00 pe-la 9-02

Lue lisää...

Captain's Karaoke

CaptainsKapteeninkatu 9, 48100 Kotka
Puh: (05) 227 6750
E-mail: captains@sijo.fi
Avoinna: ti 20-3, ke-la 20-4
Karaoke: avaamisesta valomerkkiin
Black Jack: ke-la 23-03.30

Kaupungin paras karaokeyökerho - talo täynnä viihdykkeitä!

Lue lisää...

Kantis

KantisUusikatu 23, 90100 Oulu
puh: +358 8 5221 335 (sali), +358 8 5221 334 (ovi)
E-mail: kantis@sijo.fi
Avoinna: pe-la 22-04, opiskelijabileillat sekä arkipyhänaatot
Karaoke: pe-la 22-04

Lue lisää...